KALIOPE i KAJEN Moon Eyes w Ardea-Rzym

Czagusiowe dzieci rozjechały się po świecie.
Jako ostatnie pojechały KAJEN i KALIOPA, którzy zamieszkali w malowniczej miejscowości Ardea zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Rzymu i tylko kilka kilometrów od morza :)
Dzieciaki miały długą podróż z przystankiem w Saraticach u ich braciszka KANATIEGO oraz pół-siostry ISOLA DEl SOGNI.
Kolejny przystanek to Ardea, gdzie czekali na nich Claudia i Carlo wraz z trzema labradorami i dwoma kurzhaarami.
Dzięki życzliwości naszych włoskich przyjaciół mieliśmy okazję zobaczyć Rzym oraz spędzić czas nad morzem.
A orginalna kuchnia włoska na długo zapadnie w naszej pamięci i mam nadzieje, że kiedyś tam wrócimy chociażby po to by znów się spotkać, wspólnie usiąść przy pizzy Carla produkcji i długo rozmawiać o naszej wspaniałej pasji....
W drodze powrotnej mieliśmy okazję zobaczyć Wenecje, gdzie przymierzyliśmy niezliczone kilometry uliczek, czując się momentami jak "szczury zamknięte w labiryncie" :)

Następny przystanek to Kamnik pod Krimom na Słowenii, gdzie czekali na nas nasi przyjaciele Bostjan i Tina wraz z IVY Moon Eyes oraz dwoma weimarami (Mini i Haller)
Pokazali nam wspaniałe malownicze góry oraz przejrzyste wody jezior o niepowtarzalnym kolorze !!!! Niezwykła rodość sprawiła mi możliwość zobaczenia na żywo jak wyrosła
IVY Moon Eyes - Młodzieżowa Zwyciężczyni Europy 2010 !!!

W drodze powrotnej jeszcze raz zajechaliśmy odwiedzić "stare kąty" czyli "nasz Slavków"

Chciałabym podziękować moim przyjaciołom, ludzią z którymi połączyła nas wspólna pasja choć mieszkają setki a czasem i tysiące kilometrów od Polski.
Dziękuje Wam za gościnę, za wspaniale spędzone chwile a przede wszystkim za miejsce w waszym życiu i sercu dla kurzhaarów z Moon Eyes :) 

  • Claudia z Jagą i Kali
    Claudia z Jagą i Kali
  • ISOLA, KAJEN, KALIOPA, KANATI
    ISOLA, KAJEN, KALIOPA, KANATI
  • ISOLA DEL SOGNI Moon Eyes
    ISOLA DEL SOGNI Moon Eyes
BACK