22.06.2008 Międzynarodowa Wystawa w Szczecinie

 

22 czerwca w Szczecinie odbyła się międzynarodowa wystawa psów. Całą grupę VII oceniała sędzina z Belgii – Pani Rita Reyniers.
Heder Moon Eyes zadebiutowała w klasie użytkowej.
Otrzymując ocenę doskonałą zajęła pierwsze miejsce w swojej klasie. Heder otrzymała również swój pierwszy wniosek na championa Polski – CWC, oraz res.CACIB.

 

   CACIB tego dnia otrzymała GABI, suczka naszej wspaniałej koleżanki Ewy.
Ewciu ogromne gratulacje!!!

Pomimo iż podróż do Szczecina była bardzo długa to w trakcie jej trwania mieliśmy przyjemność odwiedzić Monikę i Witka, a i przy okazji poznać przesympatycznych rodziców Moniki.

W przeddzień wystawy spotkaliśmy się w gronie miłośników wyżłów. Nasze spotkanie miało miejsce w przepięknym i niezwykle urokliwym pałacu w miejscowości Buk Kamieński.
Jak rok wcześniej tak i teraz zostaliśmy bardzo życzliwie przyjęci.


Na zdjęciu od lewej: Ares, Heder, Gabi, Kessel, Indi i Foxi

W drodze powrotnej ze Szczecina mieliśmy przyjemność obserwować cudowny widok. W okolicy Wałcza około 100 metrów od drogi krajowej zobaczyliśmy pasące się stado żubrów. Nie mogliśmy się oprzeć tak wspaniałemu widokowi. Zatrzymaliśmy się, wysiedliśmy z samochodu i długo na nie patrzyliśmy. Staliśmy jak zaczarowani. Sparaliżował Nas widok stada ponad 20 żubrów w naturalnym środowisku.
A oto fotki jakie udało mi się zrobić.

 

BACK