20.12.2007 Ranking psów myśliwskich

 
W zimowym numerze pisma „Psy myśliwskie” przedstawiono ranking psów myśliwskich 2007. Podsumowano w nim osiągnięcia psów w konkursach pracy. Wymienione zostały najlepsze w pracy norowce, posokowce, dzikarze, płochacze, retrievery…. I oczywiście wyżły!!
Wyniki wyżłów przedstawiono w 4 grupach podsumowując całoroczne zmagania psów w polu. Najlepsze psy wielostronne, wszechstronne, najlepsze psy biorące udział w Field Trialsach- z podziałem na wyżły kontynentalne i brytyjskie.
Z ogromną przyjemnością informuje, że CZAGA została sklasyfikowana na drugim miejscu wśród najlepszych „ field trialsowych” wyżłów kontynentalnych!!
jest to dla mnie duża nagroda za czas jaki poświęciłam na doskonalenie Czagi umiejętności. Nagroda Za wszystkie godziny, kilometry, hektary pól jakie razem przebyłyśmy, aby móc teraz cieszyć się z naszego „małego - wielkiego sukcesu”Tym bardziej jesteśmy dumni, iż pierwsze miejsce zajęli nasi wspaniali przyjaciele
Malamkozi Soma, którego przewodnikiem jest Marek Pudełko.
Możliwość oglądania tej pary podczas pracy polowej to prawdziwa radość dla oka
i wspaniałe wrażenia estetyczne.
Mieliśmy okazję nieraz spędzać wspólnie czas na konkursach i wspierać się wzajemnie, że o wzajemnym kibicowaniu nie wspomnę :)
Pragnę serdecznie pogratulować im tak wspaniałego wyniku, na który w pięknym stylu zapracowali.
 Brawo chłopaki :)

BACK