20.04.2008 Krajowa Wystawa Psów w Inowrocławiu

 Tym razem wybraliśmy się na wystawę do Inowrocławia.

Wyżły tego dnia oceniane były przez sędziego międzynarodowego, Pana Wojciecha Burskiego – hodowcę wyżłów niemieckich krótkowłosych.

Jako pierwszy na ringu pokazał się HOLD VADASZ Moon Eyes, który otrzymał ocenę doskonałą, lokatę pierwszą oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży.

Tym samym Hold-ik rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski.

 

Następnie oceniana była HEDER Moon Eyes, która otrzymała również ocenę doskonałą, lokatę pierwszą, tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz została wybrana Najlepszym Juniorem w Rasie.
Tego dnia Heder zakończyła Młodzieżowy Championat Polski!!
W dalszych zmaganiach na ringu HEDER otrzymała Zwycięstwo Rasy.

 Wreszcie nadszedł czas na naszą Czagę, która pokazała się w klasie championów.
CZAGA z Czarnego Dworu otrzymała ocenę doskonałą, lokatę pierwszą, CWC i tytuł Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie.Na ringu honorowym przypadł młodziutkiej Heder zaszczyt zajęcia najwyższego miejsca na podium w wyborze Najlepszego Psa z grupy VII !!!Na podstawie dotychczasowych osiągnięć Heder mogę śmiało powiedzieć,
że rośnie z niej wyżeł nie tylko piękny, ale i użytkowy, co potwierdziła dotychczas zdobywając w krótkim czasie młodzieżowy championat Polski.
W wieku 13 miesięcy otrzymując dyplom 1 stopnia, wniosek na krajowego championa pracy i zajmując lokatę 3 (na 25 startujących psów) na Międzynarodowych Field Trialsach w Będzinie.
Tydzień później wygrała próby polowe wyżłów z maksymalną liczbą punktów a na drugiej pozycji stanął jej brat HOLD VADASZ Moon Eyes również z maksymalną ilością punktów.

Cieszy mnie bardzo fakt, iż jak do tej pory potomkowie Czagi i Basko idą w ślady swoich rodziców.

BACK