...

 17.05.2008
HEBE Moon Eyes
biorąc udział w swoim pierwszym konkursie na Węgrzech zdobyła 104 punkty na 108 możliwych.
Gratulację dla jej właścicieli i przewodnika!!!

31.05.2008
W słoneczną sobotę odwiedzili Nas- Monika i Witek.
Była to dla mnie przemiła wizyta. Po obiedzie wybraliśmy się na wspólny spacer na stawy, gdzie Czaga i Heder miały okazję wyszaleć się a my mogliśmy sobie spokojnie porozmawiać.
Nasze rozmowy krążyły wokół Havas-ka, którego niestety między nami zabrakło… jednak wiem, że przy boku Moniki i Witka przeżył najpiękniejsze chwile wyżlego życia.
Po spacerku moi goście musieli wracać do Nałęczowa, gdzie następnego dnia miał się odbyć maraton na rowerach górskich. Witek startował na trasie o długości 100 km.
W wyniku zmagań w bardzo upalną pogodę Witek zajął 11 miejsce na 86 startujących.
Witku ogromne gratulacje!!!6-7.06.2008
W czerwcowy weekend wybraliśmy się wraz z naszym kolegą Leszkiem do „Hazel-kowej rodzinki”. Na miejscu zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani, a psy były przeszczęśliwe z możliwości wspólnych zabaw.
Postanowiliśmy wykorzystać czas spędzony w tak przemiłym gronie, na przerobienie materiału szkoleniowego. Ze względu na bardzo gorącą pogodę głównie skupiliśmy się na nauce aportowania. 
Pod wieczór, kiedy temperatura trochę opadła wyruszyliśmy w pola.
Muszę pochwalić pracę Hazel, jak również zapał ich właścicieli. Pola okolic Lublina obfitują w zwierzynę drobną co daje wspaniałe możliwości szkoleniowe.


 

HAZEL Moon Eyes
w stójce do kuropatw
Po powrocie z pól zasiedliśmy do wspólnej biesiady przy ognisku.
Atmosfera była iście rodzinna. Mieliśmy okazję spokojnie porozmawiać, wymienić nasze doświadczenia, spostrzeżenia, jak również pozostawić wiele- mam nadzieję, dobrych i pomocnych rad.
W międzyczasie nasze „dzielne” psiaki „rozegrały mecz”, który sędziował mały munsterlander ARES.Następnego dnia w Lublinie odbyła się krajowa wystawa psów.
HAZEL Moon Eyes prezentowała się w klasie młodzieży, otrzymując ocenę doskonałą zajęła drugie miejsce.
Grupę VII tego dnia sędziował Pan Andrzej Szutkiewicz.
Jesteśmy bardzo dumni z Heśki i jej rodziny, która dużo pracy włożyła w przygotowanie jej do wystawy.


HAZEL Moon Eyes w wieku 15 miesięcy
BACK